Drevená dekorácia - ART OF NATURE

0112

Nový produkt

Mohutná drevená dekorácia vyrobená z koreňa stromu.

Viac detailov

323,88 €

1 položka
Doručenie do 3 pracovných dní!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Povedali sme si, že niekedy je menej viac a tak sme prispeli len troškou aby vznikla drevená dekorácia ART OF NATURE. Dokonalý obraz, ktorý vytvorila príroda sama. Drevená dekorácia je vhodná do väčších priestorov, ako  napr. dekorácia predsiení, reštaurácii, hotelov či kongresových sál. Dekorácia sa vďaka svojej veľkosti stane neprehliadnuteľným prvkom interiéru. Prírodný drevný materiál  je špeciálne upravený a ošetrený prírodnými olejmi.

Tento kúsok zaručene prinesie kúsok prírody do každého priestoru.

Každý kus je jedinečný.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška175 cm
Šírka90 cm
Dĺžka60 cm
Materiáldrevo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14):

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0