Set zrkadiel - BOEL

0102

Nový produkt

Set zrkadiel s rámom z masívneho dreva.

Viac detailov

384,00 €

384,00 € za 4
Na objednávku do 3-4 týždňov.

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Ručne vyrobené závesné zrkadlá z masívneho dreva svojou prírodnou kresbou dreva a tvarom prinesie kúsok prírody priamo k Vám domov. Ak ste milovníkom prírodných materiálov a doplnkov do domácnosti, toto je pre Vás TOP voľba. Buďte jedineční, buďte iní a vpustite prírodu k sebe domov!

Cena je uvedená za 4ks (priemer cca 70cm).Možnosť objednať v rôznych veľkostiach a aj jednotlivo!

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výškacca 30 cm
Šírkacca 30 cm
Materiálprírodné masívne drevo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0