O nás:

Zakladateľmi značky a prevádzkovateľom webovej stránky www.reborn-w.sk sme my:

  

Ján Gašperík ml. – výroba/dizajnér

Síce som študoval odbor gastronómie – nikdy som sa v gastronómii nenašiel. Už po skončení školy som začal podnikať v oblasti ťažby dreva. A tu začala moja cesta životom s drevom spätá. Ťažbe dreva som sa naplno venoval vyše 15 rokov, avšak po strastiplných zážitkoch a pocite stagnácie som mal potrebu ZMENY. Už počas týchto rokov, som postupne zbieral atypické a zaujímavé kúsky dreva, kt. mi príroda počas rokov strávených v lese ponúkla. Vyrábal som menšie dekorácie a vymýšľal ako drevo využiť a premeniť v niečo zaujímavé a zároveň užitočné. Vtedy ešte moja budúca manželka ma podporila v myšlienke založiť značku reborn-w (znovuzrodenie mňa samého a dreva ako takého zároveň) a venovať sa niečomu, čo ma bude napĺňať, čo budem robiť s láskou a nadšením. A tak sa môj koníček a záľuba stala mojou prácou a moja práca zase mojim koníčkom. NEĽUTUJEM a aj keď začiatky vôbec neboli jednoduché, a ešte stále sa mám čo učiť a zdokonaľovať , no neprestáva ma to baviť, práve naopak MILUJEM výzvy a presne tak beriem každú jednu objednávku od Vás milí naši zákazníci. Každej sa venujem s láskou a precíznosťou a snažím sa vyhovieť všetkým Vaším požiadavkám.

ĎAKUJEM ste to práve VY, ktorí nás posúvajú VPRED.

Romi Gašperíková – manažment webovej stránky, sociálnych sietí a marketingu/administratíva

Vyštudovala som ekonomický odbor Financie Bankovníctvo a Investovanie ale ako to väčšinou býva, rovnako sa až tak tomuto odboru nevenujem. V snahe pomôcť manželovi v naplnení jeho sna som sa podujala na vytvorenie našej malej milej webovej stránky, spolu s účtami na sociálnych sieťach prostredníctvom ktorých sa Vám snažím ukázať a priblížiť podrobnosti z výroby resp. premenu jednotlivých kúskov dreva do finálnej podoby. V oblasti marketingu som nová, ale snažím sa zviditeľniť našu prácu, aby ste sa mali možnosť o nás dozvedieť! Samozrejmosťou a hlavným marketingovým kľúčom pre nás je však stále SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK, jeho recenzia a následné odporúčanie. Výroba ako aj komunikácia je prozákaznícky orientovaná, robíme všetko čo je v našich silách, aby sme maximálne vyhoveli Vašim požiadavkám.

Noemi Gašperíková – náš hnací motor :)

NAŠE PRINCÍPY:

Prírodnosť – hlavnou myšlienkou našej filozofie je úcta k prírode a dôvera v to, čo príroda vybudovala. Všetky produkty, ktoré vyrábame sú z prírodných surovín – z masívneho dreva pochádzajúceho z obnoviteľných lesov, lepidiel a olejov na prírodnej báze. Materiálový cyklus výroby je takmer uzavretý a pri svojej práci sa snažíme vytvárať minimálne množstvo odpadu.

Nadčasovosť- koncepcia a dizajn našich výrobkov je v minimalistickom, jednoduchom štýle, kt. zostane moderný a dlhodobo súčasný aj počas rokov.

Trvácnosť- drevo ako materiál je sám o sebe zárukou dlhej životnosti, konštrukcie, ostatné použité materiály a komponenty a kovania, ktoré používame sú od overených renomovaných výrobcov a na mnohé komponenty poskytujeme doživotnú záruku.

Spokojnosť zákazníka – komunikácia so zákazníkom pred a počas výroby je hlavným pilierom našej práce. 

Fakturačná adresa:

REBORN-W s.r.o. 
Nábrežie Dukelských hrdinov 860/14
977 01 Brezno
Slovenská republika

IČO: 53370759

DIČ: 2121355709

IČ DPH: SK2121355709

zapísaný v obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, vložka číslo: 39900/S

Poštová adresa: (vrátený tovar a reklamácie zasielajte na túto adresu)

REBORN-W s.r.o.
Ján Gašperík ml. 
Jergov 169/21
97652 Čierny Balog.


Telefón: +421 907 836 264
E-mail: info@reborn-w.sk 
Príjem objednávok cez eshop: nonstop


Prevádzková doba:
Pondelok až piatok od 8:00 do 18:00 hod.

Všetky ceny v našom obchode sú zmluvné a sú konečné.


Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI pre Banskobystrický kraj
Dolná 46, 974 00 Banská Bystrica 1 
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 048/412 49 69 
fax č.: 048/412 46 93

logo

Uložiť


Naposledy zobrazené

Žiadne produkty
Porovnať 0