Jedálenský stôl - STAR

0128

Nový produkt

Jedálenský stôl STAR z dubového masívneho dreva.

Viac detailov

1 391,88 €

1 391,88 € za 200x85x80cm
Doručenie do 4-6 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Návrat k prírode v podobe moderného stola- objavte spolu s nami čar0o, ktoré so sebou prináša prírodné masívne drevo. Stôl na fotkách je vyrobený z masívneho dubového dreva, v kombinácii so zaujímavou oceľovou konštrukciou v čiernej matnej farbe. Celkový vzhľad pôsobí elegantne a moderne. Stôl je k dispozícii v rôznych veľkostiach, podľa požiadaviek zákazníka. Stôl vieme samozrejme vyrobiť aj z iného dreva, či už z jedného kusu, alebo z lepenej drevenej platne - pre individuálnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Uvedená cena je za stôl s rozmermi 200x85x80 cm.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška80 cm
Šírka85 cm
Dĺžka200 cm
Materiáldub, oceľ

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0