Záhradné sedenie- DARIO

0138

Nový produkt

Masívne záhradné sedenie - DARIO z masívneho dreva.

Viac detailov

1 882,80 €

Doručenie do 4-6 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Základom každej záhrady, altánku či terasy je pohodlné sedenie. Veľký drevený stôl a lavice do záhrady alebo altánku vyrobené z kombinácie masívneho dubového a smrekového dreva(nohy), Vám zabezpečí pohodlné a účelné sedenie v čase oddychu. Zostava je vhodná pre 6 osôb. Hrúbka materiálu cca 5cm zabezpečí stabilitu a dlhotrvajúcu životnosť tohto sedenia. 

V prípade, že hľadáte klasický drevený stôl s lavicami, kt. nikdy neomrzí záhradné sedenie - DARIO určite splní Vaše požiadavky.

Na záhradný nábytok sú nanesené 3 vrstvy ochranného náteru kvalitným lakom vhodným do exteriéru, samozrejme je možnosť naniesť lak s odtieňom farby podľa Vašej predstavy.

Cena je orientačná, vyhradzujeme si právo aktualizovať cenu, vzhľadom k nestálej situácii na trhu.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
VýškaStôl 75cm/lavice 45cm
ŠírkaStôl 100cm / lavice 40cm
DĺžkaStôl 200cm/ lavice 200cm
Materiáldub,smrek

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0