Záhradné sedenie- ROMA

0122

Nový produkt

Elegantné záhradné sedenie - ROMA zo smrekového dreva v kombinácii s kovovými nohami.

Viac detailov

898,80 €

898,80 € za lavica 230x200
Doručenie do 5 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Hľadáte do Vašej záhrady alebo altánku moderné a zároveň udržateľné sedenie? Elegantná rohová lavica z hranolov z masívneho smrekového dreva v kombinácii s kovovou konštrukciou, Vám zabezpečí pohodlné a účelné sedenie v čase oddychu, ale tiež udržateľnosť v čase. Záhradná lavica je vhodná pre 4-5 osôb. Hrúbka drevného materiálu cca 10x10cm zabezpečí stabilitu a dlhotrvajúcu životnosť tohto sedenia. 

V prípade, že hľadáte originálne sedenie na balkón terasu, alebo do Vašej záhrady, kt. nielenže dobre vyzerá ale je aj stabilné a pevné záhradné sedenie - ROMA určite splní Vaše požiadavky.

Na záhradný nábytok sú nanesené 3 vrstvy ochranného náteru kvalitným lakom vhodným do exteriéru, samozrejme je možnosť naniesť lak s odtieňom farby podľa Vašej predstavy a rovnako prispôsobiť veľkosť sedenia.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška40cm
Šírka200cm
Dĺžka230cm
MateriálDrevo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0