Záhradné sedenie- ROMA

0122

Nový produkt

Elegantné záhradné sedenie - ROMA zo smrekového dreva v kombinácii s kovovými nohami.

Viac detailov

1 299,00 €

Doručenie do 5 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Hľadáte do Vašej záhrady alebo altánku moderné a zároveň udržateľné sedenie? Elegantná rohová lavica z hranolov z masívneho smrekového dreva v kombinácii s kovovou konštrukciou, Vám zabezpečí pohodlné a účelné sedenie v čase oddychu, ale tiež udržateľnosť v čase. Záhradná lavica je vhodná pre 4-5 osôb. Hrúbka drevného materiálu cca 10x10cm zabezpečí stabilitu a dlhotrvajúcu životnosť tohto sedenia. 

V prípade, že hľadáte originálne sedenie na balkón terasu, alebo do Vašej záhrady, kt. nielenže dobre vyzerá ale je aj stabilné a pevné záhradné sedenie - ROMA určite splní Vaše požiadavky.

Na záhradný nábytok sú nanesené 3 vrstvy ochranného náteru kvalitným lakom vhodným do exteriéru, samozrejme je možnosť naniesť lak s odtieňom farby podľa Vašej predstavy a rovnako prispôsobiť veľkosť sedenia.

Cena je uvedená za set LAVICA + konferečný stolík 100x100cm . Individuálna cenová ponuka na vyžiadanie - neváhajte nás KONTAKTOVAŤ

Cena je orientačná, vyhradzujeme si právo aktualizovať cenu, vzhľadom k nestálej situácii na trhu.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška40cm
Šírka200cm
Dĺžka230cm
MateriálDrevo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5):

Naposledy zobrazené

Porovnať 0