Záhradné sedenie- DOROTHY

0121

Nový produkt

Záhradné sedenie - DOROTHY z hranolov masívneho dreva.

Viac detailov

934,80 €

934,80 € za set bez vankúšov
Doručenie do 4 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Základom každej záhrady je pohodlné záhradné sedenie. Dizajnový exkluzívny set dvoch pohodlných záhradných lavíc a záhradného stola vyrobený z hranolov masívneho smrekového dreva, Vám zabezpečí pohodlné a účelné sedenie v čase oddychu. Zostava je vhodná pre 6 osôb. Moderný záhradný nábytok znesie aj náročné podmienky a na oko ja náš záhradný nábytok sympatický aj náročnému zákazníkovi. 

Cena záhradnej zostavy je uvedená bez vankúšov, avšak v prípade záujmu Vám vieme dodatočne vankúše vyrobiť a dodať podľa Vašich požiadaviek.

Na záhradný nábytok sú nanesené 3 vrstvy ochranného náteru kvalitným lakom vhodným do exteriéru, samozrejme je možnosť naniesť lak s odtieňom farby podľa Vašej predstavy, takisto vieme záhradný nábytok vyrobiť aj z iného materiálu ako smrek napr. z dubových hranolov. Pre individuálnu cenovú ponuku nás neváhajte KONTAKTOVAŤ.

Cena je orientačná, vyhradzujeme si právo aktualizovať cenu, vzhľadom k nestálej situácii na trhu.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výškalavica 60cm/kreslo 60cm/stôl 40cm
Šírkalavica 60cm/kreslo 60cm/stôl 60cm
Dĺžkalavica 165cm/kreslo 89cm/stôl 120cm
Materiáldrevo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3):

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0