Konferenčný stôl - PUZZLE

0120

Nový produkt

Celodrevený konferenčný stolík z masívneho dubového dreva s jedinečnou platňou.

Viac detailov

430,80 €

430,80 € za 120x70cx40m
Na objednávku, doba dodania 4-6 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Predstavujeme Vám ďalší originálny kúsok z našej dielne z čisto prírodného materiálu. Dubová platňa je zložená z 5 samostatných častí, ktoré vytvárajú jedinečný celkový dojem.

V prípade, že hľadáte originálny drevený stôl do obývačky, ktorý nie je výsledkom masovej výroby ale starostlivej ručnej práce, vyberte si konferenčný stolík - PUZZLE od nás.

Drevené nohy sú taktiež z dubového dreva, zabezpečujú stabilitu a pevnosť tohto stola z masívneho dreva.

Vpustite kúsok prírody priamo k Vám domov.

Podobný stôl vieme vyrobiť v rôznych rozmeroch, podľa požiadaviek zákazníka.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška40 cm
Šírka70 cm
Dĺžka120 cm
Materiáldub

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0