Stojan na víno - GRID

0084

Nový produkt

Originálny stojan na víno v kombinácii dreva a kovu.

Viac detailov

275,29 €

305,88 €

275,29 € za 1
Na objednávku 4-6 týždňov.

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Ručne vyrobený stojan na víno z drevených hranolčekov navzájom pospájaných do tvaru mriežky na elegantnom kovovom podstavci. Svojím vzhľadom sa stane dominantným prvkom každého moderne zariadeného interiéru, perfektne sa hodí aj do rustikálneho či prírodného štýlu.

Pochváľte sa zbierkou svojich vín v originálnom stojane!

Možnosť vyrobiť stojan na akékoľvek množstvo fliaš a samozrejme aj v iných farebných prevedeniach podľa požiadavky zákazníka.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška117 cm
Šírka25 cm
Dĺžka39 cm
Materiáldrevo, kov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (18):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0