Stojan na víno - TRINITY

0096

Nový produkt

Stojan na víno z dubového dreva.

Viac detailov

263,88 €

Na objednávku do 3 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Hľadáte ten správny spôsob, ako ukázať zbierku Vašich vín a zároveň zabezpečiť, aby boli Vaše fľaše bezpečne uložené. Tento štýlový a jedinečný stojan na víno kombinuje masívne dubové drevo a kov. Ľahký vzdušný vzhľad oživí vaše steny. Jedinečný vzhľad určite pridá kráse Vášho interiéru. Fľaše sa ukladajú nabok, čo vám umožní zobraziť štítky s vínom pri zachovaní správnej skladovacej polohy.

- Aký je správny spôsob skladovania vína?
Najlepší spôsob skladovania fliaš vína je horizontálne. Udržiavanie vína na jeho strane pomáha udržiavať korok vlhký, čo je kľúčovým faktorom pre dlhodobé alebo krátkodobé skladovanie, pretože vysušený korok môže spôsobiť presakovanie a predčasné starnutie.

Pochváľte sa zbierkou svojich vín v originálnom stojane!

FOTO ilustračná.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti

 
Rozmer
Výškacca 100 cm
Šírka11 cm
Dĺžka20 cm
Materiálprírodné masívne drevo, kov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (18):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0