Nový

Drevený záhon - ANDREA

0132

Nový produkt

Vyvýšený záhon zo smrekového dreva s modernou a funkčnou zástenou.

Viac detailov

322,80 €

387,36 € za 110x40x50/200
Na objednávku 4-6 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Vyvýšený drevený záhon sa stal moderným a hlavne funkčným doplnkom väčšiny exteriérov. Ponúkame Vám drevený záhon so zástenou, ktorá sama o sebe dodáva moderný vzhľad avšak ponúka aj možnosť dekorovania zavesením rôznych okrasných rastlín. 

Drevený záhon - ANDREA sa skvele hodí na Váš balkón, či terasu alebo záhradu. 

Na záhon sme použili 3 vrstvy ochranného náteru kvalitným lakom vhodným do exteriéru, samozrejme je možnosť naniesť lak s odtieňom farby podľa Vašej predstavy a rovnako vieme prispôsobiť veľkosť dreveného záhonu podľa požiadavky.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výškazáhon50cm/zástena 200cm
Šírka40cm
Dĺžka110cm
Materiálsmrek

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (25):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0