Podstavec pod monitor - OAK

0110

Nový produkt

Drevený podstavec z masívneho dubového dreva je nie len štýlovým prvkom Vašej kancelárie ale aj výborným pomocníkom pri práci s PC.

Viac detailov

71,40 €

71,40 € za 1
Doručenie do 2 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Drevený podstavec pod monitor zjednoduší prácu a zdvihne monitor do optimálnej úrovne očí, zároveň sa dajú pod podstavec schovať malé veci (klávesnica, poznámkový blok atď.)

Podľa pravidiel správnej ergonómie by mala byť horná hrana monitora minimálne vo výške očí. Väčšina monitorov na kancelárskych stoloch je však v nevyhovujúcej polohe a preto často dochádza k zvýšenej námahe krčnej chrbtice, ktorá môže byť sprevádzaná bolesťami chrbta i hlavy. Riešenie je pritom úplne jednoduché. Správny podstavec eliminuje zlé držanie tela pri práci a podporí vaše zdravie. Vďaka zvýšenej konštrukcii sa dajú pod podstavec schovať malé veci (klávesnica, poznámkový blok atď.).

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška9 cm
Šírka23 cm
Dĺžka45 cm
Materiáldub

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (25):

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0