Drevená knižnica - WALL

0133

Nový produkt

Knižnica vyrobená z masívneho dubového dreva v kombinácii laminovanou LTD doskou.

Viac detailov

1,00 €

Na objednávku 6-8 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Zariaďujete dom či byt? Potrebujete účelne a pritom štýlovo vyplniť miesto na Vašej veľkej bielej stene? V tom prípade je podobná knižnica pre Vás ako stvorená! 

Kombinácia korpusu z dubového masívu, dvierok z laminovanej LTD dosky a rovnako lamiel dodávajú tejto knižnici moderný a nadčasový vzhľad. Knižnica sa zaručene stane dominantným Vašej obývačky. 

Knižnicu vyrábame na mieru pre zákazníka, je možnosť rôzne nakombinovať otvory, skrinky, lamely. Rovnako je možnosť zvoliť si rôzne farebné varianty.

Vzhľadom k vyššie uvedenému robíme individuálne cenové ponuky na základe dopytu. Ak Vás naša knižnica zaujala neváhajte nás KONTAKTOVAŤ.

Nakoľko sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výškana požiadanie
Šírkana požiadanie
Dĺžkana požiadanie
Materiáldub,ltd

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0