Kupeľňová skrinka - KOMBI

0121

Nový produkt

Moderná skrinka do kúpeľne - kombinácia LTD a masívnej dubovej platne. 

Viac detailov

958,80 €

958,80 € za 85/190x65x80cm
Doručenie do 4-6 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Kúpeľňová skrinka - KOMBI je modernou a nadčasovou kombináciou bielej laminovanej LTD dosky a masívnej dubovej platneDrevená doska z dubového dreva s prírodnými okrajmi je predĺžená na požiadavku zákazníka, aby prekryla práčku. Otvor na umývadlo sme vyfrézovali taktiež presne podľa inštrukcií zákazníka. Dve zásuvné skrinky sa otvárajú systémom PUSH. Celá skrinka je pre svoju váhu položená na elegantných nožičkách, ale samozrejme je aj uchytená o stenu kvôli pevnosti a stabilite.

Rovnakú ale aj podobnú kúpeľňovú skrinku vieme vyrobiť v akýchkoľvek rozmeroch alebo farebných prevedeniach podľa konkrétnych predstáv zákazníka. V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku pre VAŠU skrinku do kúpeľne na mieru neváhajte sa na nás OBRÁTIŤ s Vašimi požiadavkami.

 
Rozmer
Výška80 cm
Šírka65 cm
Dĺžka85cm, doska 190 cm
MateriálLTD, dub

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11):

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0