Konferenčný stolík - WaVe

0105

Nový produkt

Celodrevený konferenčný stolík z masívneho dubového dreva s jedinečnou kresbou!!!

Viac detailov

634,80 €

634,80 € za 118x70
Na objednávku 3-5 týždňov resp. podľa dohody a dostupnosti dreva!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Predstavujeme Vám originálny kúsok z našej dielne z čisto prírodného materiálu.Dubová platňa je vyskladaná z dvoch štvorcov, kt. majú nádhernú kresbu dreva a rámu zo starých dubových dosák, kt. sme dali nový život.

Ak túžite mať stôl, ktorý už nik iný vlastniť nebude, tento stôl je tá správna VOĽBA! Dokonale ukazuje silu, rozmanitosť a umelecké diela aké dokáže vytvoriť len príroda sama.

 Drevené nohy sú taktiež z dubového dreva, zabezpečujú stabilitu a pevnosť tohto krásneho stola.

Vpustite kúsok prírody priamo k Vám domov. Náš kvalitný konferenčný stolík - WaVe sa hodí do každej domácnosti.

Podobný stôl vieme vyrobiť v rôznych rozmeroch, podľa požiadaviek zákazníka.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška41 cm
Šírka70 cm
Dĺžka118 cm
Materiáldub

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0