Set poličiek - SALLY

0116

Nový produkt

Originálny set troch políc ideálny do predsiene.

Viac detailov

142,80 €

142,80 € za 3ks
Doručenie do 2-3 týždňov!

- +

 
Viac informácií

Set drevených políc z orechového dreva sa svojim atypickým dizajnom stane nielen funkčným doplnkom predsiene alebo kuchyne ale aj dekoratívnym prvkom každej steny. Svojou veľkosťou sú vhodné na odkladanie drobných vecí, ako sú kľuče, peňaženky, rukavice, čiapky atď.

Cena je uvedená za 3ks políc avšak vieme vyrobiť set poličiek podľa Vašich požiadaviek, či už sa to týka počtu alebo veľkosti jednotlivých poličiek. V prípade, že máte záujem o výrobu na mieru, neváhajte nás kontaktovať.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška20,40,60cm
Šírka20,20,20cm
Dĺžka40,60,40cm
Materiálorech

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (23):

Naposledy zobrazené

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Zrkadlá
 • Stojany na víno
 • Drevené doplnky  
 • Nábytok z masívu
 • Záhradné sedenie
 • Blog
 • Kontaktujte nás
Porovnať 0