5% Off

Stolná lampa - OLD ROOT

0003

Nový produkt

Stolná lampa - OLD ROOT so stojanom zo starého prírodného dreva.

Viac detailov

42,66 €

44,90 €

1 položka
Na sklade

- +

 
Viac informácií

Jednoduché a zároveň elegantné svietidlo vhodné na nočný stolík, ktoré Vám prinesie nádych prírody priamo do Vašej spálne. Podstavci je vytvorený zo starého dreva, ktoré je samozrejme špeciálne upravené. Tienidlo s prírodným motívom dotvára celkový vzhľad tejto malej lampy.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 40 cm
Materiál prírodné masívne drevo, plátno tkanina

1 ďalší produkt v rovnakej kategorii:

Menu

  • O nás  
    Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

    Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
    Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

    Uložiť

    Neutron themeS ohľadom na prírodu!

    Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

    Uložiť

    Handmade!

    Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

    Uložiť

    Uložiť

  • Stoly  
  • Lampy  
  • Dekorácie  
  • Blog
Porovnať 0
Top