Stojan na víno - PURITY

0055

Nový produkt

Exkluzívny stojan z nereze.

Viac detailov

429,00 €

1 položka
Doručenie do 2 pracovných dní!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Tento luxusný stojan na víno vyrobený čisto z nerezového materiálu a kože prinesie do Vašej domácnosti prvky exkluzivity a jeho čisté línie sú znakom moderného minimalistického štýlu.

Zbierka Vašich najvzácnejších vín dostane čestné miesto v tomto jedinečnom stojane.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 170 cm
Šírka 30 cm
Dĺžka 30 cm
Materiál nerez, koža

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Drevené doplnky  
 • Blog
Porovnať 0
Top