Stojan na víno - SOLID

0062

Nový produkt

Jedinečný stojan na víno z masívneho dreva.

Viac detailov

459,90 €

459,90 € za 1
Na objednávku 4-6 týždňov.

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Stojan na víno vyrobený z dvoch masívnych drevených fošní navzájom spojených kovovou konštrukciou, ktorá  zabezpečí stabilitu sa svojím vzhľadom stane dominantným prvkom každého moderne zariadeného interiéru, perfektne sa hodí aj do rustikálneho či prírodného štýlu.

Pochváľte sa zbierkou svojich vín v originálnom stojane!

Drevo použité na tento konkrétny stojan je JASEŇ, samozrejme je možnosť použiť drevo podľa požiadavky zákazníka.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 185 cm
Šírka 40 cm
Dĺžka 100 cm
Materiál drevo, kov

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Dekorácie  
 • Blog
Porovnať 0
Top