10% Off

Doska pod umývadlo

0057

Nový produkt

Moderná funkčná a originálna doska pod umývadlo.

Viac detailov

166,41 €

184,90 €

166,41 € za 50x4x80
1 položka
Na objednávku do 3 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Jedinečná doska do kúpeľne pod umývadlo z masívneho dreva zaručene prinesie moderný a svieži vzhľad Vašej kúpelne.

Pre milovníkov prírodných materiálov, ktorí si potrpia na kvalitný a jedinečný štýl svojho bývania je takáto doska pod umývadlo tou správnou voľbou.

Doska na foto je vyrobená z masívneho orechového dreva. Samozrejme je možnosť vyrobiť dosku aj z iného dreva na požiadavku klienta, veľkosť dosky je taktiež na požiadavku.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 4 cm
Šírka 50 cm
Dĺžka 80 cm

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recently Viewed

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Drevené doplnky  
 • Blog
Porovnať 0
Top