Dekoračná misa - HUGE

0043

Nový produkt

Drevená dekoračná misa - HUGE.

Viac detailov

154,90 €

1 položka

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Priniesli sme pre Vás jedinečná dekoratívnu misu - HUGE, svojou veľkosťou a nádherným jedinečným vzhľadom, ktorý v prírode nenájdete len tak jednoducho prinesie Vášmu domovu nádych originality a unikátnosti. Spolu s Vašou kreativitou sa určite stane dominantným dekoračným prvkom vo Vašom interiéri.

Rovnako tak je vhodná ako dekorácia reštaurácií, hotelov či kongresových sál, vhodná taktiež ako rekvizita k profesionálnemu foteniu napr. novorodeniatok.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 34 cm
Šírka 52 cm
Dĺžka 58 cm
Materiál Prírodné masívne drevo

26 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Dekorácie  
 • Blog
Porovnať 0
Top