Podložka - OAK

0037

Nový produkt

Drevená podložka - OAK z dubového dreva.

Viac detailov

17,90 €

17,90 € za 1
2 položky

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Podložka z dubového masívneho dreva, ktorá má viacero spôsobov využitia. Vhodná ako podložka pod dekorácie, či už sviatočné alebo každodenné. Taktiež si nájde svoje miesto aj v kuchyni ako podložka pod čajovú súpravu, alebo pod nádoby s uskladnenými potravinami atď.

V jednoduchosti je krása, to určite platí aj pre našu dubovú podložku, ktorá prinesie kúsok prírody aj ku Vám domov.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 5 cm
Šírka 32 cm
Dĺžka 32 cm
Materiál prírodné masívne drevo

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Recently Viewed

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Dekorácie  
 • Blog
Porovnať 0
Top