Konferenčný stolík - CRACK

0060

Nový produkt

Moderný ručne vyrobený konferenčný stolík z kvalitného dubového dreva.

Viac detailov

369,90 €

369,90 € za 1
Na objednávku 4-6 týždňov.

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Novinke, ktorú sme pre Vás pripravili, odolá len málo kto. Moderný stôl z prírodného materiálu v kombinácii s kovovými nohami. Masívne dubové drevo je ručne opracované s ponechanými prasklinkami, aby sme čo najviac zvýraznili prirodzenosť a jedinečnosť dreva. Drevo je ošetrené prírodným olejovým náterom.

Ak hľadáte originálny, moderný a najmä kvalitný kúsok do Vašej domácnosti konferenčný stolík - CRACK je tou správnou voľbou.

Podobný stôl vieme vyrobiť v rôznych rozmeroch, podľa požiadaviek zákazníka.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 40 cm
Šírka 70 cm
Dĺžka 120 cm
Materiál masívne drevo, kov

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Dekorácie  
 • Blog
Porovnať 0
Top