Konferenčný stolík - TREE

0053

Nový produkt

Jedinečný okrúhly konferenčný stolík so sklom.

Viac detailov

339,92 €

399,90 €

339,92 € za 1
1 položka
Doručenie do 2 pracovných dní!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Vyrobili sme pre Vás exkluzívnu novinku, okrúhly konferenčný stolík z koreňových nábehov v spojení s nerezovým podstavcom a sklom.

Jedinečný tvar koreňových nábehov prinesie do Vášho domova nádych skutočnej prírody, sklo a nerezový podstavec prvky elegancie a moderného interiérového dizajnu. Ak ste milovníkom prírodných tvarov ale zároveň moderného štýlu bývania, tento stolík je pre Vás ako stvorený.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 50 cm
Šírka 90 cm
Dĺžka 90 cm
Materiál prírodné masívne drevo, sklo, nerez

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Drevené doplnky  
 • Blog
Porovnať 0
Top