Konferenčný stolík - ATYPIC

0026

Nový produkt

Nádherný ručne vyrobený konferenčný stolík z kvalitného orechového dreva.

Viac detailov

389,00 €

Na objednávku do 4 týždňov!

- +

Značka: Reborn-W

 
Viac informácií

Pripravili sme pre Vás exkluzívny stôl z prírodného materiálu v kombinácii s kovovými nohami. Masívna drevená doska je ručne opracovaná a ošetrená čisto prírodnými olejmi a voskami, aby sme čo najviac zvýraznili prirodzenosť a jedinečnosť pôvodnej kresby dreva.

Ak ste náročným spotrebiteľom, ktorý hľadá originálny, luxusný a najmä kvalitný kúsok do Vašej domácnosti moderný konferenčný stolík - ATYPIC je tou správnou voľbou.

Podobný stôl vieme vyrobiť v rôznych rozmeroch, podľa požiadaviek zákazníka.

Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.

 
Rozmer
Výška 50 cm
Šírka 53 cm
Dĺžka 138 cm
Materiál prírodné masívne drevo, kov

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Drevené doplnky  
 • Blog
Porovnať 0
Top