Katalóg

Informácie

Top sellers

Dekorácie 

Dekorácie

V kategórii Dekorácie sme pre Vás pripravili neprehliadnuteľné doplnky do Vašej domácnosti, ale aj do záhrady či na chalupu!

Nájdete tu sochy z prírodného masívneho dreva abstraktné ale aj konrétne, vhodné do interiéru a rovnako aj do exteriéru. Nachádzajú sa tu tiež rôzne iné drevené doplnky s využitím ako napr. stojany na víno, zrkadlá, vázy, ...

Viac
 • Sculptures
  Sculptures

  Kategória obsahuje jedinečné a luxusné dekorácie z rôznych druhov dreva. Neprehliadnutelné abstraktné drevené sochy zútulnia každý priestor.

 • Drevené sochy
  Drevené sochy

  Sochy vyrezávané z dreva, vhodné najmä ako dekorácia exteriéru. Možnosť vyrezávania sôch podľa požiadaviek zákazníka.

 • Ostatné
  Ostatné

  V tejto kategórii nájdete rôzne bytové doplnky z prírodných materiálov, ktoré majú funkčné a zároveň dekoratívne využitie.

po stránkach
Zobrazuje 1 - 9 z 36 položiek
Zobrazuje 1 - 9 z 36 položiek

Recently Viewed

No products

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Dekorácie  
 • Blog
Porovnať 0
Top