Víta Vás REBORN-W.sk

RETURN TO THE NATURE
Nechajte sa spolu s nami uniesť a inšpirovať krásou, ktorú pre nás vytvorila príroda. Skrášlite svoj domov kúskami z našej ponuky a určite neoľutujete.

Prineste si kúsok prírody k sebe domov!

JEDINEČNÉ STOJANY NA VÍNO

Len u nás!

Kúpiť

Nádherné zrkadlá s dreveným rámom!

Objednať!

NajnovšiePopulárne

 • Nie sú tu žiadne doporučené produkty.

Nasledujte nás na Facebooku

  Doručenie do 3 pracovných dní!

Pri produktoch, ktoré máme skladom.

Záruka 2 roky!

Na každý tovar zakúpený u nás.

   Zákaznícky servis 24/7!

V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám k dispozícii 24 hod/denne.

Uložiť

Recently Viewed

No products

Menu

 • O nás  
  Predstavujeme Vám Reborn-w.sk

  Hlavnou myšlienkou našej práce je návrat človeka k prírode! Snažíme sa vrátiť život nepotrebnému prírodnému materiálu ako je drevo alebo kameň a vytvoriť pre Vás moderný dizajnový kúsok do Vašej domácnosti.
  Aby si každý z Vás mohol dopriať mať kúsok prírody priamo vo svojom domove, kancelárii, na chate, v záhradke, jednoducho všade tam, kde trávite svoj čas.

  Uložiť

  Neutron themeS ohľadom na prírodu!

  Pre svoje výrobky si vyberáme materiál, ktorý je už nepoužiteľný a je určený na odpad. Snažíme sa vrátiť život starému nepotrebnému drevu ale aj iným prírodným materiálom, a vytvoriť z nich moderné doplnky, dekorácie alebo užitočný jedinečný a nadčasový nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru ale aj exteriéru.Uložiť

  Uložiť

  Handmade!

  Výrobky, ktoré Vám ponúkame sú výsledkom našej dlhodobej ručnej práce. Ku každému produktu pristupujeme zodpovedne a s láskou. Proces, ktorý začína sušením drevného materiálu, cez jeho spracovanie, ošetrenie pred škodcami a následnou povrchovou úpravou vykonávame precízne a dôkladne. Každý výrobok, ktorý v našom E-shope je jedinečný, nakoľko v prírode nenájdete dva rovnaké stromy alebo kusy dreva. Každý kus je ORIGINÁL.

  Uložiť

  Uložiť

 • Stoly  
 • Lampy  
 • Drevené doplnky  
 • Blog
Porovnať 0
Top